Seo Analiz Uygulaması

Seo Analiz Uygulaması Mobil

Seo Çalışmaları sırasında, seo uzmanları ya da web sitesi sahibleri, web siteler ile ilgili hataları görebilmek için analiz sürecini yaşamak zorundadırlar. Bu süreçte, analiz uygulamaları sayesinde sitede neler yapılması gerektiğini de kontrol edebilirler.

Analiz sürecini tamamlarken, site içi olduğu kadar site dışı analizlerde yapılmaktadır.

Seo Analiz Uygulaması Mobil
Seo Analiz Uygulaması Mobil

Seo Analiz Uygulaması

Seo analiz uygulaması,  uygulayıcı için oldukça basite indirgenmiştir. Bu uygulamada sadece web site adresini, URL’yi yazmanız yeterli. SEO, URL bilgisi girildikten sonra, kısa bir sürede bütün tarama ve incelemeleri yaparak detaylı bir liste halinde sunuyor ve size sitenizin seo puanını yüz üzerinden değerlendirerek bildiriyor.

SEO Değerlendirme

Site seo değerlendime puanınızın altında, sitenizdeki hatalar, yanlışlıkları ve eksikliklerinizi madde madde belirtiyor. Bu maddelerde kırmızı ile bildirilenler uygulama sırasında yaptığınız hataları, mavi ile bildirilenler yapılması gerekenler hakkında tavsiye ve öneriler, yeşil renkteki maddeler ise hatasız çalışmalarınızı gösteriyor. Mavi, kırmızı ya da yeşil renkli maddelerin üzerine tıkladığınızda hatanız veya eksikliğiniz konusunda detaylı açıklamalar elde edebiliyorsunuz.

Web siteniz hakkında herhangi bir ayrım gözetmeden en doğru şekilde analiz yaparak hata ve önerileri gösterilen, seo analiz uygulaması sizlere en doğru bilgileri sunmaktadır. Kurumsal SEO Danışmanlığı sayesinde siz de analiz konusunda başarıya ulaşabilirsiniz.

Seo Analiz Uygulamasını Kimler Kullanır?

Bu uygulamayı kullanmak için web sitesi sahibi olmanız tek unsurdur. Outdoor pazarlama tekniklerini kullanan firma sahipleri için oldukça kullanışlı ve faydalar sağlayan bu program seo çalışmalarında ilk tercih nedenidir.

Bir önceki yazımız olan Otomatik Türkçe Dizin Ekleme başlıklı makalemizde backlink, eklemax ve google hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir