Türkçe Dizin Ekleme

Otomatik Türkçe Dizin Ekleme

Seo uzmanları tarafından otomatik Türkçe dizin ekleme aslında oldukça kolaydır. Site sahibi olarak sizler çok rahatlıkla bunu yapabilirsiniz.

Google Directory Submit yazıldığında, yabancı sitelerde oldukça fazla sonuçla karşılaşırsınız. Bu kaynakların pek çoğu ücretsizdir. Yabancı bir siteye dizin ekleme Google için oldukça abartılı ve saçma gelen bir çalışma şeklidir.  Bu olay siteniz için yarar değil zarar getirecek belki de ceza almanıza neden olacaktır.

DMOZ Site Ekleme

Yabancı bir site eğer kaliteli ve etik ise o zaman olumlu sonuç da alabileceğiniz aşikar. Dmoz.Org yabancı bir site olmasına rağmen siteler için önemi eskisi kadar etken olmasa da hala bilinen bir gerçektir. SEO danışmanlığı firmaları da hala DMOZ’u çalışmalarına dahil etmektedir çünkü muhteşem kaliteli bir siteden backlink almış oluyorsunuz. Sadece kaliteli sitelerin yer aldığı bir dizin olması sebebiyle de sizlere ekstra backlink gücü getirmektedir.

Bunun yanında belli bir oranda yabancı siteleri kullanabilirsiniz. On tane Türk site eklediyseniz üç tane yabancı site eklemeniz zarar getirmez.

Otomatik Türkçe Dizin EklemeOtomatik Türkçe Dizin Ekleme

Site eklemek oldukça zaman alan ve yoran bir çalışmadır. Siteleri bulduktan sonra tek tek kayıt olmak, kaydı onaylamak, site isminizi, bilgilerinizi ve title girmek büyük bir sabır ve uzun bir çalışma gerektirir.

Türkçe Dizin Ekleme

Otomatik olarak Türkçe dizin ekleme amacıyla geliştirilen programlar, sürekli olarak yeni dizin sitelerinin dokümanlarını verip, sayfa renklerinden PR1, PR2 gibi istemediğimizi seçmemizi sağlayarak, eklemax, otomatik blog kayıtları, vbulleten kayıtları, profil backlink ve yorum backlinkleri alabilirsiniz.

Bu Programların Özelliği

-Wordpress Otomatik Yorum Gönderme

-Wordpress Otomatik Yorum Alma

-Türkçe Dizin Ekleme

Bir önceki yazımız olan Seo Çalışmalarında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar başlıklı makalemizde görsel içerik, heef kitle ve sayfa içi seo hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir